'Celebrity rehabilitační' život trenér nabádá k pokračování léčby Demi Lovato a Lindsay Lohan!

15. ledna 2011 v 20:10 | demi |  novinky
Image and video hosting by TinyPic

Sherry Gaba má spoustu hands-on zkušenosti analýzu superstar psychiku jako trenér rezident život na Celebrity Rehab s Dr. Drew. Když ona vidí mladých hvězd bojuje s démony závislosti a vnější tlak, může Sherry pouze nutkání jim najít odbornou pomoc, kterou tak zoufale potřebují.

S zběsilé chození slávy, Sherry říká, že to není divu, že hvězdy jako Demi Lovato, 18, se obrátit na prodejnách, jako sebepoškozování zůstat uzemněný. Self-zmrzačení je obzvláště obyčejný s mladými lidmi a je často způsoben traumatem, opuštění, zneužívání nebo zanedbávání. "Frézy pocit z řízení v životě," říká Gaba. "Něco ve vašem životě je naprostý chaos a jediný způsob, jak se s tím vypořádat je, aby se sám cítil špatně."

Sherry pokračuje říkat, že mnoho mladých osobností se "dospělé děti", kteří si uvědomují, že jsou živiteli jejich rodiny, a to obrácení rolí může vést k nebezpečné chování. "Nerad to říkám, ale faktem je, pokud jste podporu své rodiny, budete mít velký tlak," říká Sherry.

Chemická závislost, která sužovala hvězdičkou jako Lindsay Lohan, 24, optimálně léčeni odbornou pomoc. Sherry se domnívá, "to nejlepší, co se stalo s Lindsay šla Betty Ford Center."

Přestože Lindsay se přestěhovala do bytu vedle ex-přítelkyně Samantha Ronson, 33, Sherry navrhuje rok střízlivý žijící zařízení by bylo lepší alternativu. "Čím déle budete v rehabilitaci, tím lepší výsledky," říká Sherry .

Doufáme, že tyto mladé celebrity zápasí se závislostí brát tuto radu k srdci a hledat pomoc, kterou potřebují získat zpět!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama