Demi Lovato stráví Díkůvzdání se svou rodinou

9. ledna 2011 v 19:59 | demi |  novinky
Demi Lovato won't be home for Thanksgiving - but she will have her family by her side. Demi Lovato nebude doma na Den díkůvzdání - ale ona bude mít její rodina po jejím boku.

The Disney Channel star, 18, will remain at the treatment facility where she's getting help for "emotional and physical issues," but her family will "be there to celebrate Thanksgiving with her," her rep tells PEOPLE. Disney Channel Star, 18, zůstane v zařízení na zpracování, kde je získat pomoc pro "emocionální a fyzické problémy," ale její rodina "bude tam slavit Den díkůvzdání s ní," říká její zástupce LIDÉ.

Contrary to recent reports that Lovato would be home for Thanksgiving, her rep says, "she remains committed first and foremost to her treatment. Demi has made tremendous progress to date, but understands that she has more work to do." Na rozdíl od nedávné zprávy, že by se Lovato domů na Den díkůvzdání, její zástupce říká, "ona je i nadále odhodlána v první řadě na její léčbu. Demi učinila obrovský pokrok k dnešnímu dni, ale chápe, že ona má více práce."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama