Disney podporuje Demi Lovato ve svém rozhodnutí, aby vyhledali léčbu

9. ledna 2011 v 20:00 | demi |  novinky

Den se objevily zprávy, že Demi Lovato se zapsala do léčebného centra pro "emocionální a fyzické problémy" a vysazeni Jonas Brothers na turné, Disney uvrhl jejich podporu za hvězdu.


"We support Demi's decision to put her health first and we send her our best wishes," a Disney spokesperson tells PEOPLE. "Podporujeme Demi rozhodnutí, aby její zdraví první a my ji poslat naše nejlepší přání," říká mluvčí Disney LIDÉ.

Lovato's Disney show, Sonny with a Chance, continues to be on a scheduled hiatus. Lovato Disney show, Sonny with a Chance, je i nadále na pravidelné hiatus.

The star has been dealing with "emotional and physical issues … for some time," her rep confirmed to PEOPLE, adding, "Demi has decided to take personal responsibility for her actions and seek help." Hvězda se zabývá "emocionální a fyzické problémy ... na nějakou dobu", její zástupce potvrdil pro lidi, a dodává: "Demi se rozhodlo přijmout osobní odpovědnost za své činy a hledat pomoc."

A source close to Lovato's family told PEOPLE, "She was bullied in school. She fought through eating disorders and has struggled with cutting. … Demi is taking control by getting help." Zdroj blízký rodině Lovato řekl lidem: "Ona byla šikany ve škole. Bojovala přes poruchy příjmu potravy a zápasil s řezáním. ... Demi je převzetí kontroly nad tím, že se pomoci."
Source: People
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama